Događanja

Ne propustite slijedeći event! Provjerite što imamo u pripremi.
#startupZG Idea bootcamp (1) (4)

#StartupZG – Idea Bootcamp

ZIP - Remetinečka cesta 7
Friday, 01.12.2017. 09:00
Event over Pročitaj više
Master Class - Mario Aguilera

MASTER CLASS: Od Finske do Marsa

ZAGREBAČKI INKUBATOR PODUZETNIŠTVA
Wednesday, 15.11.2017. 18:00
Event over Pročitaj više
Master Class- John Bantelmam (1)

Master Class: Zero to IPO or not

Zagrebački inkubator poduzetništva
Wednesday, 18.10.2017. 18:00
Event over Pročitaj više
PitchFeedback-Session

Pitch Feedback Session Vol 3.

HUB385, Petračićeva 4
Wednesday, 31.05.2017. 17:30
Event over Pročitaj više
Master-Class_22.5.2017_Helen_i_Amodo

Master Class: Investicija u očima startupa i investitorice

HUB 385, Petračićeva 4, Zagreb
Tuesday, 23.05.2017. 17:30
Event over Pročitaj više
18118506_1446689612049169_1438777378531631157_n

Coding for Women by ZIP & HUB385

HUB385, Petračićeva 4, 10 000 Zagreb
Tuesday, 02.05.2017. 10:30
Event over Pročitaj više
Pitch-Feedback-Session

Drugi Pitch Feedback Session

Petračićeva 4, HUB385
Wednesday, 19.04.2017. 17:30
Event over Pročitaj više
facebook-event_cover2

Get in the Ring – startup pitching natjecanje


Tuesday, 11.04.2017. 16:00
Event over Pročitaj više
pitch_feedback-session

Pitch Feedback Session

HUB385
Thursday, 16.03.2017. 17:30
Event over Pročitaj više
featured-image-2-cropped-2

Demo day 6. generacije ZIP startup timova

ZIP.Factory, Remetinečka cesta 7
Friday, 03.03.2017. 18:48
Event over Pročitaj više